Chanel Bleu de Chanel: recenze pánské parfémované vody

Parfémovaná voda Chanel Bleu de Chanel je nadčasovou elegantní vůní stvořenou pro nespoutané a charismatické muže. Dokonale laděné vonné esence s převládajícím dřevitým prvkem cedru a santalového dřeva budou vaším jedinečným doplňkem.

4.6/5

Obvyklá cena (100 ml): 2 400 Kč

Složení parfémované vody

  • Srdce: zázvor, muškátový oříšek, jasmín, meloun
  • Základ: pačuli, labdanum, kadidlo, cedr, ambra, santalové dřevo, jantarové dřevo
  • Hlava: citron, grapefruit, bergamot, růžový pepř, aldehydy, máta, koriandr
  • Druh vůně: aromatická, dřevitá

Dostupné velikosti balení

3x 20 ml, 50 ml, 100 ml a 150 ml

Pro koho je parfémovaná voda Chanel Bleu de Chanel určena

Chanel Bleu de Chanel parfémovaná voda je určena pro silné sebevědomé muže – podtrhne a zvýrazní jejich charisma a eleganci. Nadčasová kombinace vonných esencí s převládajícím dřevitým prvkem zajistí pocit svobody, volnosti a nespoutanosti. Bleu de Chanel je jasnou volbou pro nezávislé a odhodlané muže se silnou osobností odmítající pravidla. Vůně, se kterou nešlápnete vedle.

Zkušenosti s parfémovanou vodou Chanel Bleu de Chanel

Parfémovaná voda Chanel Bleu de Chanel patří mezi luxusnější vůně. To nám napoví už jedinečný vzhled temného flakonu. Stejně elegantní jako flakon je i samotná parfémovaná voda. Vůně je výrazná, intenzivní s prosazujícími se dřevitými tóny. Bude slušet nespoutaným a charismatickým mužům se smyslem pro detail. Parfémovaná voda Chanel Bleu de Chanel je ideální pro celý rok a každou příležitost.

  • příjemná charismatická vůně
  • intenzivní vůně s jasnými dřevitými tóny
  • vhodná na celoroční používání
  • dostačující jedna denní aplikace
  • vyšší cena

Video

Chanel Bleu de Chanel parfémovaná voda

Luxus je neodmyslytelně spojený se značkou Chanel. Stejně luxusní je i parfémovaná vůně pro muže Chanel Bleu de Chanel. Dodává pocit svobody a je stvořena pro nespoutané muže bourající životní hranice. Vůně byla představena v roce 2010 a jejím tvůrcem je světoznámý parfumér Jacques Polge. Design flakonu a jeho temná barva je inspirovaná tajemnou noční oblohou. Srdce parfémované vody Bleu de Chanel tvoří lahodné tóny zázvoru, muškátového oříšku, jasmínu a melounu. Rafinovaně je doplňují kořenité esence santalového dřeva, cedru a kadidla. Originálně poskládané vůně tvoří skvělou kompozici a vše dohromady nádhernou symfonii.

Články o parfémech:

Poznejte složení parfémů

Prozkoumejte složení parfémů, jejich kompozice a naučte se je tak správně nakupovat.

Parfémovaná voda vs. toaletní voda

Je váš nový parfém eau de parfem, EDP nebo toaletní voda? Pomůžeme vám zjistit rozdíl.