Christian Dior Sauvage: recenze pánské parfémované vody

Parfémovaná voda Christian Dior Sauvage byla stvořena pro odvážné a charismatické muže. Tento luxusní koktejl sladce-kořenitých vůní badyánu, sečuánského pepře, bergamotu a vanilky bude vaším jedinečným doplňkem po celý den.

4.4/5

Obvyklá cena (100 ml): 2 600 Kč

Složení toaletní vody

  • Srdce: badyán, levandule, muškátový oříšek, sečuánský pepř
  • Základ: ambroxan, vanilka
  • Hlava: bergamot
  • Druh vůně: orientální

Dostupné velikosti balení

60 ml a 100 ml

Pro koho je parfémovaná voda Christian Dior Sauvage určena

Intenzivní vůně parfémované vody Christian Dior Sauvage je ideální vůní pro nespoutané a nezkrotné muže, kterým ještě více rozproudí krev v žilách. Vytváří dokonalou souhru vůní pro muže, kteří vědí, co od života čekají a nebojí se překážek. Smyslnou vůni parfémované vody Sauvage budou milovat noční lovci, kterým bude ideálním doplňkem. Uchovejte si s její pomocí svoji divokost.

Zkušenosti s parfémovanou vodou Christian Dior Sauvage

Parfémovaná voda Christian Dior Sauvage rozhodně nezapře svůj původ patřící do věhlasné rodiny parfémů a toaletních vod Christian Dior. Stejně jako toaletní voda Sauvage zaujme na první pohled svým jednoduchým modro šedým skleněným flakonem. Její kořenitý nádech je sexy, nevtíravý, intenzivní a velmi příjemný pro svého nositele i pro jeho okolí. Parfémovaná voda Christian Dior Sauvage je vhodná nejen pro výjimečné příležitosti, které vás provází po celý rok. Většinou stačí jedna aplikace a vůně si udrží svou intenzitu po celý den.

  • výrazná sexy vůně
  • vůně sladce-kořenitá
  • dlouhotrvající výdrž
  • pro některé muže spíše těžší vůně
  • vhodná pro všechny příležitosti a celoroční používání
  • v ojedinělých případech nutná opakovaná aplikace během dne

Video

Christian Dior Sauvage parfémovaná voda

V roce 2018 je uvedena na trh novinka z dílny Christian Dior pro řadu Sauvage. Jedná se o sladce-kořenitou parfémovanou vodu pro muže. Stejně jako originální toaletní voda Christian Dior Sauvage si v úvodu zachovala smyslné a uhlazené tóny mužného bergamotu a sečuánského pepře. Parfémovaná voda Sauvage je navíc obohacena o kořenité silice muškátového oříšku a badyánu. Vanilka s ambroxanem dodávají parfémované vodě sametovou jemnost a skvěle dolaďují výslednou kompozici vůní. Tato luxusní vůně bude vaším originálním průvodcem všedních i nevšedních dní.

Články o parfémech:

Poznejte složení parfémů

Prozkoumejte složení parfémů, jejich kompozice a naučte se je tak správně nakupovat.

Parfémovaná voda vs. toaletní voda

Je váš nový parfém eau de parfem, EDP nebo toaletní voda? Pomůžeme vám zjistit rozdíl.