Christian Dior Sauvage, pánská toaletní voda 100 ml, EDT – recenze

Christian Dior Sauvage: Recenze pánské toaletní vody

Toaletní voda Christian Dior Sauvage byla stvořena pro charismatické muže. Jejími hlavními ingrediencemi je osvěžující bergamot doplněný sečuánským pepřem ukotvený aromatem ambroxanu. Stačí jedna aplikace a tato nezapomenutelná vůně vás bude provázet celým dnem.


4/5

Obvyklá cena (100 ml): 2 200 Kč


Získat výhodnou cenu

Složení toaletní vody

  • Srdce: elemi, geránium, levandule, pačuli, pepř, růžový pepř, vetiver
  • Základ: ambroxan, cedr
  • Hlava: bergamot, grep, pepř
  • Druh vůně: aromatická

Dostupné velikosti balení

60 ml, 100 ml a 200 ml

Pro koho je toaletní voda Christian Dior Sauvage určena

Christian Dior Sauvage toaletní voda je určena pro silné a sebevědomé muže, kteří rádi překonávají své hranice a nastavené cíle. Její neodolatelná vůně sluší upřímným, charismatickým a přirozeně mužným typům. Její nositelé jsou silné osobnosti. Jsou si dobře vědomi své síly a životních hodnot. Jdou odhodlaně za svými sny a plány, které si v životě nastavili. Vůně je určena pro muže, kteří rádi zdolávají překážky a milují aktivní způsob života.

Zkušenosti s toaletní vodou Christian Dior Sauvage

Toaletní voda Christian Dior Sauvage rozhodně patří do věhlasné rodiny parfémů a toaletních vod Christian Dior. Na první pohled zaujme svým jednoduchým modro šedým skleněným flakonem. Její výrazná vůně vás bude doprovázet celý den. Stačí jedna aplikace ráno, popřípadě se může vůně oživit kdykoli během dne. Vždy záleží na subjektivním pocitu a preferencích každého muže na sílu a intenzitu vůně. Toaletní voda Christian Dior Sauvage je dominantní, výrazná a příjemná jak pro svého nositele, tak pro jeho okolí. Je vhodná na celoroční použití.

  • výrazná příjemná vůně
  • dlouhotrvající výdrž vůně
  • vhodná na celoroční používání
  • v některých případech nutná opakovaná aplikace během dne

Video

Christian Dior Sauvage toaletní voda

Osvěžující citrusová toaletní voda Christian Dior Sauvage je svěží výjimečná vůně, která zajistí každému muži nezapomenutelný prožitek. Její jedinečné složení skvěle navodí pocit svobody, nespoutanosti a intenzivní touhy po dobrodružství. V počátečních tónech ucítíte dominantní vůni divokého bergamotu. Jeho omamná svěžest vás naprosto uchvátí svou jedinečností.

Promyšlený začátek doplní akordy ambroxanu, který vám zbystří smysly a připraví vás na nástup aroma sečuánského pepře. Vše v jedné harmonii jako příroda sama. V promyšlené kombinaci množství složek přírodního původu ucítíte výraznou dřevitou strukturu, která otevírá prostor představám. Nechte se s její pomocí přenést do nespoutané divoké přírody. Tváří toaletní vody Sauvage se stal Johnny Depp, který je jejím dokonalým představitelem.


Získat výhodnou cenu

Články o parfémech:

bottega-veneta

Italské parfémy

Poznejte nejlepší italské parfémy pro muže i ženy​.

Jak vyrobit domácí parfém

Odhalte tajemství domácí výroby parfémů

Poznejte složení parfémů

Prozkoumejte složení parfémů, jejich kompozice a naučte se je tak správně nakupovat.

Parfémovaná voda vs. toaletní voda

Je váš nový parfém eau de parfem, EDP nebo toaletní voda? Pomůžeme vám zjistit rozdíl.